AdEx (ADX) Coin hakkında


Resmi Websitesi
Twitter 
Facebook
Telegram
Fiyatı: $1.43 – 0.00012486 BTC

AdEx, blok zincir ve akıllı sözleşme teknolojisine dayalı merkezi olmayan bir reklam sunma ağıdır. Reklam veren ile yayıncı arasında 3. kuruluşlar olmayan bir ağdır. AdEx tamamen şeffaf ve Ethereum akıllı sözleşmelerinin üzerine inşa edilmiştir. Şeffaf ve detaylı bir raporlama sunuyor.

Reklam değişimi, yayıncılar, reklamverenler ve son kullanıcılar arasındaki tüm ilişkiyi kolaylaştıracak ve böylece çoklu exchange, SSP ve DSP’lerin olağan ağını ve onunla birlikte gelen tüm karmaşıklık, yetersizlik ve verimsizliği değiştiren bir yöntemle oluşturulmuştur.
Sahte tıklama, detaylı raporlama, kullanıcı gizliliğe önem verme, aracı olmadığı için reklam maliyetlerini düşürmesi anlık olarak reklam fiyatlarını düzenleyebilme ve bunun gibi bir özelliği daha var.

Reklam fiyatlarını yayıncı ve reklam verenin kendisi belirlediği bir platform. Proje benim çok hoşuma giden ve genelde piyasada herkesin çok iyi bahsettiği bir proje. Ben biraz kendime aldım kenarda dursun diye borsa’da duruyor.

Hali hazırda bazı reklam ajansları ile anlaşmaya başlamışlar bloglarında bunlar ile ilgli epey bir yazı bulabilirsiniz.

Değerlendirmek isteyen arkadaşlar kendi araştırmasını yapıp almasını tavsiye ederim Benim epey beğendiğim bir proje olduğu için paylaşmak istedim.

Bittrex – HitBTC – Liqui gibi borsalardan satın alınabilir. Başlıkta yazdığının aksine henüz bir Coin değil Token’dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir